Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Yakıt masrafınızı azaltmanın birçok yolu var aslında. Sizler de bu yollardan birini kullanarak bu masrafı en azından en aza çekebilirsiniz. Bu hem sizin için hem de araba için oldukça iyi olacaktır.

Öncelikle rutin bir sürüş çok önemli. Arabayı ne kadar rutin kullanırsanız o kadar yakıt tasarrufu yapmış olursunuz kesinlikle. Bu yüzden hızlarını artırırken ve düşürürken kesinlikle ani hız değişimleri yapmadan yavaş yavaş yükseltip azaltmakta fayda var. Bu yakıt tasarrufunda oldukça önemli bir nokta.

Sürekli dur kalk yapmak akıt masrafı kesinlikle nirvanaya çıkartıyor. Bu yüzden yoğun trafiklerden uzak durmakta fayda var. Bunun için basit navigasyonlar yükleyip trafiği buradan takip edip daha sonra yola çıkmayı tercih edebilirsiniz. Bu kesinlikle çok daha yararlı olacaktır. Aynı zamanda sadece yakıt değil zaman tasarrufu da yapmanızı sağlayacak diğer yandan. Bu yüzden mutlaka yoğun trafikten uzak durmalı ve dur kalk yapmamalıyız. Böylece bütün bunlara dikkat ederek aylık yüzde 30 kadar tasarruf yapmak da mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website