Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Araba kiralamak çok kolay bir işlem. Sizler de sadece dakikalar içinde araba kiralayabilirsiniz. Sadece küçük bir sözleşme imzalayarak araba kiralayabiliyorsunuz. Tabii ki şartları karşılamış olma durumunda. Yani en az 21 yaşını doldurmuş olmanız ve bir yıllık ehliyete sahip olmanız gerekiyor. Bu şartları sağladıktan sonra sizler de rahatlıkla araba kiralayabilirsiniz.

Araba kiralarken bir de provizyon işlemi yapılıyor. Kredi kartınızdan belli rakamda bir ücret bloke ediliyor. Bu şirketlerin güvence için yapmış oldukları bir işlem ve her kiralama işleminde mutlaka yapılır. Her şirket de bu yöntemi mutlaka kullanır. Fakat zaten arabayı teslim ettiğiniz anda da bu bloke iptal ediliyor ve işlem tamamlanmış oluyor.

Artık online rezervasyon işlemiyle de araba kiralama işlemi yapabiliyorsunuz. Bilgilerinizi girip bir araba seçiyorsunuz ve kiralayacağınız tarihleri de seçtikten sonra kredi kartı bilgilerini girip küçük bir ücret ödedikten sonra araba kiralama işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Bu sayede sadece dakikalar içerisinde araba kiralama işlemi yapmış oluyorsunuz aslında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website