Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Otomatik vites mi tercih ediyorsunuz yoksa manuel mi? Otomatik vites kullanan birçok insan artık manuelin çok zor ve gereksiz olduğunu söylüyor. Fakat hala özellikle manuele alışan ve bırakamayanlar da var. Bir yandan tartışılan bir dğer konu ise hangisine trafik hakimiyetinin fazla olduğu. Aslında böyle bir şeyi söylemek pek mümkün değil. Bu durum ikisinde de farklılık gösterebiliyor. Bu yüzden yanlış yanılgılardan iri aslında. Arabanın yol tutuşu vitesle değil daha çok motor gücü ve lastiklerin ne kadar sağlam ve ideal olduğuyla alakalı bir durum.

Otomatik vites arabalar eskiye göre daha çok üretilir oldu. Fakat hala ehliyetler manuel araba testile veriliyor. Çünkü manueli öğrendikten sonra zaten her sürücü rahatça otomatik vites kullanabiliyor. Sadece belli bir süre alışmak gerekiyor o kadar.

Ayrıca yeni üretilen birçok arabada artık hem manuel hem de otomatik vites seçeneği var. Bu yüzden sadece birini seçmek zorunda değilsiniz ya da diyelim ki bir seyahate çıktınız ve birkaç kişisiniz. İki seçeneğin de olması kolayca sürücüler arası değişiklik yapılmasına da olanak sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website