Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Eğer klostrofobiniz varsa ve son dönemde bindiğiniz arabalarda bu sıkıntıyı yaşıyorsanız ve bu duruma anlam veremiyorsanız biz sizlere açıklıyoruz.

Öncelikle son yıllarda küçük arabalar tasarım açısından göze daha fazla hitap ettiği için en azından büyük bir çoğunluğa artık yeni bir akım haline geldi ve daha fazla tercih edilmeye başlandı. Eskiden arabaların konforu ve büyüklüğü daha önemliyken şimdi arabalar küçüldükçe farklı tasarımlar ortaya çıktıkça insanların da tercihleri değişmeye başladı. Aynı zamanda yeni arabalar aslında güvenlik konusu ön planda tutulduğu için değiştirildi fakat bu durum bize tasarım olarak yansıdı. Çünkü böle sunmak kulağa hep daha hoş geldi. Mesela artık arabaların camları daha küçük. Özellikle arka camların eskiden üretilen arabalara göre daha küçük camlı üretildiğini görüyoruz.

Bütün bunlar toplandığında klostrofobisi olan bir insan için anlam veremediği bir durum ortaya çıkıyor. Çünkü bir yandan göz aşinalığımız da olduğu için asıl nedenin bu olduğunu görmekte zorlanıyoruz ve sebebi bambaşka şeylerde aramaya başlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website