Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Kiralık araçlar belli talimatlar dahilinde kiralanıyor. Bu şartlar sağlandığında iki taraf için de karşılıklı memnuniyet sağlanmış oluyor. Ehliyet ve yaş sınırı başta geliyor. En az 2 yıllık ehliyete sahip olmak ve 21 yaşını doldurmuş olmak baş koşul sayılıyor. Fakat bunlar yanında başka opsiyonlar da araba kiralamak için önemli.

Bunlardan biri km sınırı. Fakat bu kiralanan arabalara göre değişen bir sınırdır. Örneğin ekonomi ya da orta sınıf bir araba için bu sınır düşükken lüks sınıftan ya da büyük araçlarda bu sınır artabilmektedir. Bu yüzden kiralanabilecek her araba için bir km sınırı bulunmakta ve bu sınır kiralamaya dahil olmaktadır. Kiralanan arabanın km sınırını aşmak her km’de  50 kuruş ekstra ödemek demektir.

Kiralanan arabayı birden fazla kişi kullanabilir. Fakat böyle bir durum söz konusu ise araç kiralanırken ek sürücünün olduğu bildirilmeli ve o kişinin de kiralama için gerekli kişisel verileri vermiş olması, kiralama şartlarını sağlaması gerekir. Böylece kiralanan araba ek sürücü tarafından da kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website