Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Kiralık araba kullanmak kimileri için bir fobi aslında. Çünkü kendi arabaları gibi rahat kullanamadıklarını ve sürekli tedirgin olduklarını söyleyenler var. Oysa ki kiralamada yapılan sözleşmede hepsi ayrıntısıyla yazıyor  ve hepsi sürücülerin haklarını koruyan maddeler.

Var  olan arıza sizden kaynaklı bir arıza durumu değilse zaten şirket tarafından ödeniyor. Hatta sizi mağdur etmemek adına anında yeni bir araba veriliyor ve beklemek zorunda bile kalmıyorsunuz. Bunun dışında kaza durumu olduğunu düşünelim. Kiralanan arabaların hepsi full kaskolu arabalar oldukları için aslında yine siz hiçbir şey ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Araba kiralamada sürücüye kalan artı masraflar sadece sürücünün bilinçli bir şekilde isteyerek verdiği zararlar, çalınan araba aksesuarları gibi durumlarda karşınıza çıkıyor. Yani aslında bilinçli bir sürücüyseniz kiralık arabada size  masraf çıkartacak bir durumun söz konusu olması neredeyse imkansız.

Sürücünün  hatası olduğu park ederken çarpma ya da bir arabaya vurma durumunda ancak cüzi miktarlar ödüyorsunuz. İyi  bir sürücü olduğunuzu düşünüyorsanız araba kiralamaktan korkmanız için hiçbir sebep yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website