Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Aracı teslim alırken bazı şeyler yanınızda olmadan. Ancak bu şekilde işlem yapabilirsiniz çünkü. Öncelikle sürücü belgesine ihtiyaç var tabi ki. O olmadan işlem yapmanız kesinlikle imkansız. Aynı zamanda kimliğiniz de yanınızda olmalı. Bu ikisinin fotokopisini çektirip de götürebilirsiniz ya da gideceğiniz şirkette de fotokopisini çekebilirler zaten.

Sürücü belgesi ve kimliğin yanı sıra kredi kartınız da olmalı. Çünkü bütün kiralama şirketleri sadece kredi kartıyla işlem yapıyorlar. Bu yüzden kredi kartınızın yanınızda olması da şart. Aynı zamanda kendi adınıza olmalı. Kendi adınız olmayan bir kredi kartıyla işlem yapmanız imkansız olacaktır.

Eğer ek bir sürücü olacaksa yani arabayı sizden başka biri kullanacaksa o kişiler de aynı belgelerle işlem için sizle beraber gelmedi. Ödemeyi tek bir kişi yapabiliyor. Ama isterseniz iki kişi birden de yapabiliyorsunuz. Ama ek sürücü kayıtlı olmazsa arabayı kullanma hakkına da sahip olmuyor ve hatta arabaya herhangi bir hasar gelirse sigorta kapsamından da çıkmış oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website