Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Araç muayenesi ve randevu sistemi de sürücülerin en büyük zorluk yaşadığı sorunlardan biri. Her yıl her araç devlet tarafından bir bakıma zorunlu tutuluyor. Buna araç muayenesi diyoruz. Birçok sürücü bu bilgiyi bilir. Özellikle araba sahibi sürücüler yakından ilgilenmek zorunda kaldıkları için bilmemeleri nerdeyse imkansız.

Bu zorunlu bakımların bir süresi olur. Eğer bu süreyi aşarsanız ve o zaman hl bakım yaptırmadıysanız trafikte ceza yeme ihtimaliniz de yüksek. Zaten aslında muayenesi olmayan bir araçla trafiğe çıkmak da yasal olarak yasak bir durum. Bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Bu bakımları yaptırmak için bir randevu sistemi mevcut. Buradan randevu alıyor ve günü geldiğinde aracı muayeneye sokuyorsunuz. Eğer sorunsuz çıkarsa muayeneden geçiyor ve yeniden trafiğe çıkmaya hak kazanmış oluyorsunuz. Fakat bu randevu sistemi bazı zaman dilimlerinde çok ileri tarihe bir randevu verebiliyor yoğunluktan dolayı. Böyle durumların olma ihtimalini de gözeterek bakımın süresinin gelmesine yakın henüz gelmeden randevu almak ve erken bir tarih yakalamakta fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website