Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Araç kiralamalarda teslim etme ve alma sürelerine dikkat etmek gerekiyor. Çünkü bu süre aşımlarında eekstra ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda teslim alırken geç teslim alsanız bile sözleşmede teslim alcağınız süre için ücret belirleniyor ve geç teslim aldığınızda ücrette değişiklik yapılamıyor.

Eğer siz gidip şubeden teslim alamayacak durumda iseniz 26 kilometreye kadar ücretsiz teslim edilip teslim alma gerçekleştirilebiliyor. Böylece ekstra çabadan kurtulmuş oluyorsunuz. Fakat bu kilometre durumu şirketten şirkete de değişiklik gösterebiliyor.

Teslim ederken yine erken teslim etseniz bile bu ücret size yansımıyor. Yani ücrette herhangi bir kesinti olmuyor. Önemli olan sözleşmede anlaştığınız saatler oluyor çünkü.

Bu durumları bilerek teslim sürelerini ayarlamak da müşteriye düşen bir görev. Aynı zamanda erken teslim alımlarda ya da geç teslim edilme durumlarında şirkete bildirmek de önemli bir aşama. Böyle bir bildirimde ekstra ücret ödeyeceğiniz normal bir durumda belki şirketle anlaşabilir ve insiyatif de kullanabilirsiniz. Bu durum sizin yararınıza olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website