Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Artık sık sık araba kiralandığına şahit oluyoruz. Bazı kiralama şirketleri ise diğerlerinden daha fazla tercih edilebiliyor haliyle. Bu durum kazanılmış güvenirlik insanlara cazip geliyor ve bu yüzden bazı şirketlerde talep yoğunluğu yaşanıyor.

Böyle bir durumda ön ödemeli online rezervasyon yapabilirsiniz. Fakat bu durumda aslında sözleşme yapacağınızı da garantilemiş olmuyorsunuz. Bu sadece sizin yerinize başkasının o arabayı kiralamasının kısa süreli olarak önüne geçiyor. Yani online rezervasyondan sonra da her türlü şirkete gidip sözleşmeyi orada imzalamak ve ödemeyi bire bir yapmak zorundasınız aslında.

Online ön ödemeli rezervasyonda seçtiğiniz arabaya göre arabanın kirasının sadece küçük bir kısmını ödersiniz. Aslında bunu depozito olarak da düşünebilirsiniz. Nasıl bir ev tuttuğunuzda emlakçının evi başkasına vermemesi için depozito veriyorsunuz ve verdikten sonra ev sizin için tutuluyor fakat eğer vazgeçerseniz depozito yanıyor, araç kiralamada da bu işlem tam olarak böyle aslında ve yapılma amacı da aynı şekilde arabanın kiralanmaması için verdiğiniz bir ücretten ibaret.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website