Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Öncelikle rezervasyon yaparız tabi ki. Rezervasyon onaylandığında iletişim adresinize yani telefonunuza sms ya da mailinize yeni ileti gelir ve teslimat saati ve yeri burada yazar. Sizler de gidip alırsınız. Alırken yetkili arabadaki hasarları rapor eder ki bu çok önemli bir ayrıntıdır. Böylece yeni hasarları daha iyi anlar. Böyle bir durumda sizin de onunla beraber kontrol etmenizi isteyecektir. Sizler de özenle aradaki hasarları kontrol edin ki gözden kaçan bir durum olduğunda hasarın sizlerden kaynaklandığı düşünülmesin bu sayede.

Arabayı teslim alırken evrakları almayı unutmayın. Onları güvenli bir yere koyun ve hep yanınızda olsunlar. Böyle işe yaradığında kolayca ulaşabileceğiniz bir alanda olmaları şart.

Arabayı teslim alırken her şeyi kontrol ettiğinize ve işlemleri de eksiksiz yaptığınıza emin olun. İmzaladığınız sözleşmenin bir kopyasını almayı aman unutmayın. O gerçekten çok önemli. Herhangi olumsuz bir durumda sizlerin hakkınızı koruyacak olan bu sözleşmeye gerçekten ihtiyacınız olabilir. Bu yüzden her zaman ulaşabileceğiniz bir yerde olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website