Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Arabalar, arabalar. Renkli renkli, irili ufaklı, türlü türlü arabalar. Her yerde duran, giden, gelen, bağıran, taşıyan, taşınan arabalar. O kadar çoklar ki, her an her yerde, önümüzde, arkamızda, sağımızda, solumuzda, içimizde dışımızda arabalar.

Sabah sabah korna sesleri ile bağıran arabalar. Gece gündüz havayı egzoz dumanıyla boğan, içimizi karartan arabalar. Sürekli yol alan, yol vermeyi bilmeyen kaba saba arabalar. Hele bir de çok güzel ve afilli ise, sağına soluna bakmadan, yolu toz duman eden küstah arabalar.

Yağmurda, çamurda üstümüze pis suları püskürten düşüncesiz arabalar. Sadece önünden geçeni baştan aşağı süzmek için yol veren, samimiyetsiz arabalar. Ambulansların peşine takılıp, yolunu bulan fırsatçı arabalar. Bagajlı diye fazla fazla para alan, acımasız, dolandırıcı, ticari arabalar. Can alıp, hiçbir şey olmamış gibi, gaza basıp, topuk topuk kaçan arabalar. Bütün gün amaçsızca turlayan, işe yaramaz, şımarık arabalar. Çöp arabasının arkasında kaldı diye, sürekli kornaya basan, sabırsız, çalışana saygısı olmayan arabalar. Camları açık, son ses gürültü kirliliği yayan arabalar. Sarhoş arabalar. Camları simsiyah, görünmez, karanlık, mafyatik arabalar. Soluk soluğa, siren sesleriyle ürküten arabalar. Kaçan, kovalayan arabalar. Sessiz sedasız, zararsız, duyarlı arabalar. Aynı evden, aynı anda, sürü halinde çıkan, ekolojik dengeyi bozan, tüketici arabalar. Gölgelikler altında, başında bekçiler, korumalar olan, pırıl pırıl, makamlı arabalar. Takım elbiseli, ütülü arabalar. Kırış kırış, külüstür, fakir arabalar. Duymayan, görmeyen, konuşmayan ketum arabalar. Yerli, yabancı, bilmem kaç beygir gücünde arabalar. Alt model, üst model, lüks, vasat arabalar. Para içinde yüzen, bir de benzin alamayan arabalar. Kaldırımlarda duran arabalar.

Yan yana, önlü arkalı dizilen, dünyayı kaplayan arabalar. Gitgide çoğalan, üreyen, kabus olan arabalar. Arabalar arabalar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website