Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Araba kiralarken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunuyor aslında. Bunların başında imzaladığınız sözleşme geliyor. Her şirket aynı sözleşmeyi kullanıyor ama yine de tüm sözleşme maddelerini tek tek okumakta fayda var kesinlikle. Çünkü imzaladığınız sözleşme çok önemli bir sözleşme. Maddelerde neye imza attığınızı bilmezseniz daha sonra büyük sıkıntılar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden tüm maddeler kesinlikle tek tek okunmalı. Bu sayede güvenli bir işlem yaptığınıza da daha emin olabilirsiniz.

Araba kiralama işleminde sözleşmeyi imzaladıktan sonra sıra arabayı teslim almaya geliyor. Şirket size arabayı teslim etmeden önce arabadaki eski hasarları rapor ediyorlar. Sizler de onlarla beraber bu hasarları kontrol etmelisiniz. Yetkilinin gözünden kaçabilecek herhangi bir hasardan sorumlu olmamak için bunu yapmakta fayda var. Aynı zamanda arabayı teslim ederken de aynı kontrol yapıldığında yine yetkiliyle beraber kontrol etmelisiniz kesinlikle.

Arabayı teslim alma ve teslim etme sürelerinize de dikkat etmelisiniz. Bu konuda zaten şirketler de sizlere oldukça yardımcı oluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website