Kadıköy Oto Kiralama Firmaları


Arabanız, kimliğiniz gibidir adeta. Sahip olduğunuz arabayla ilgili yapacağınız her türlü tercih ve arabanızın içerisinde nasıl davrandığınız, sizin gerçek karakterinizin bir yansımasıdır. Aracınızın renginden tutun da, dikiz aynasına, jant seçiminden, sürücü koltuğunuzun aralık mesafesine, şayet serdiyseniz koltuğunuzun üzerindeki örtüye, dikiz aynasına takılan herhangi bir aksesuar ya da sanayide en son gittiğiniz araç servisinin reklamını yapan araba kokusuna, yan kapıların iç gözlerine tıkıştırdığınız gerekli gereksiz eşyalardan, vitesi nasıl değiştirdiğinize, müzik sisteminizden, araba içerisinde bulundurduğunuz müzik arşivine hatta kayıtlı radyo sıralamanıza kadar her türlü şey, sizin kimliğinizi ele veren yığınla detaydan yalnızca birkaçıdır.

Arka koltukta bulunan ve yarım içilmiş yarım litrelik bir pet şişe bile, sizin günü nasıl geçirdiğinizle ilgili bir ipucu olabilir. Hangi marka suyu tercih ettiğiniz, gün içinde gittiğiniz muhitten, alım gücünüze, suya verdiğiniz önemden, su içerken pet şişeyi nasıl tuttuğunuza kadar her türlü detayın bir okuma yolu haline gelebilir. Sinyal verip dönerken yapacağınız ufacık bir serçe parmağı kaldırma hareketi bile karakterinizi ele verebilir, yan aynalara ya da dikiz aynasına ne sıklıkta baktığınız kibir düzeyinizi anlamaya giden bir yol haline gelebilir. Ayağınızı ne sertlikte ve sıklıkta debriyaja bastığınız, gün içinde yaşadığınız sinir – stresin bir dışa vurumu haline gelebilir, gerginlik seviyenizi gösterebilir.

Arabanızın içerisinde yarattığınız dünya, tıpkı evinizde olduğu gibi, sizin bir yansımanızdır. Sadece aracınızın temizliği, bakımı, kokusu veya kalitesi değil, sizin o aracın içerisinde yaptıklarınız da arabanız için kimlik belirleyicidir. Arabanızın içerisinde neyi, ne şekilde ve nereye koyduğunuza dikkat etmeniz nasıl bir imaj sunmak istediğinizle doğrudan ilişkilidir. Unutacağınız ufacık bir detay, sizi vezir de yapabilir, rezil de. Dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website